صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همزمان با فرارسیدن سالروز رحلت جانسوز حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت جانگداز کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، شبکه رادیویی گفت و گو با تولید و پخش ویژه برنامه هایی این ایام را گرامی می دارد.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف پاسداشت سالروز رحلت جانسوز رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت جانگداز کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، ویژه برنامه های متنوعی را تدارک دیده است که تقدیم مخاطبان می نماید.

عشق و ایمان

این ویژه برنامه که شانزدهم و هفدهم آبان ساعت9:30 به مدت 120 دقیقه به تهیه کنندگی محمدجواد طالبی تقدیم مخاطبان می‌شود، ویژه رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) خواهد بود و به تشریح ویژگی های اخلاقی و رفتاری این بزرگواران خواهد پرداخت.

حجت الاسلام احمد بصیری مسئول امور مساجد شمال تهران و دکتر یدالله حبیبی مشاور عالی ستاد امر به معروف و نهی از منکراز جمله مهمانان این برنامه خواهند بود.

در سوگ آفتاب

این ویژه برنامه نیز دیگر تدارک رادیو گفت و گو به مناسبت این ایام است که با هدف تبیین ولایت سیاسی حضرت رسول(ص) و پاسداشت این مناسبت ها روی آنتن می رود.

سید محمد طباطبایی تهیه کننده این برنامه است که ساعت 12:45 به مدت 69 دقیقه پخش می شود.

حجت الاسلام ابوالحسن حسنی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و دکتر محمد شجاعیان عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، مهمانان این برنامه خواهند بود.

شرح شیدایی

این ویژه برنامه نیز که به مناسبت سوگواری رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) تدارک دیده شده است، به تهیه کنندگی فرهاد دهنوی روی آنتن می رود و با حضور حجت الاسلام علی گودرزی کارشناس مسائل مذهبی، حجت‌الاسلام محمدعلی معینیان کارشناس مسائل مذهبی، حجت‌الاسلام سیدحسن پورموسوی کارشناس مسائل مذهبی و دکتر شیرین رجب زاده دکترای الهیات، مدرس دانشگاه، پژوهشگر و کارشناس مسائل مذهبی به تشریح و واکاوی مکارم و محاسن اخلاقی این بزرگواران می‌پردازد.

گفتنی است دیگر برنامه های رادیو گفت و گو نیز بنابر اهداف و مأموریت های تعریف شده خود در سوگ این ایام می نشینند.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

مرتبط با این خبر

  • کشور ما در حوزه های تحریمی به صورت منفعلانه برخورد می کند

  • رقابت دانشگاه های دولتی با دانشگاه های غیردولتی برای درآمدزایی

  • اسارت و تربیت در رفتار امام حسن عسگری (ع)

  • راه اندازی مکانیزیم "اس پی وی" روابط بانکی بین المللی را تسهیل می کند

  • وزارت علوم بر جذب دانشجویان توسط دانشگاه ها نظارت دارد

  • حرکت به سمت اقتصاد بین الملل راهی برای مقابله با تحریم هاست

  • جذب دانشجویان پولی، از راه های کسب درآمد دانشگاه ها است

  • ارغنون از کارکردها و جایگاه موزه های موسیقی در ایران می گوید

  • تحلیل جایگاه سخاوت واقعی و ایثارگری در بارگاه دوست

  • تعریف و تمجید برخی از آمریکا در داخل با واقعیت تطابق ندارد