ویژه برنامه روز قدس؛ «کووید 1948» 25 سال آینده از بین خواهد رفت

رادیو گفت و گو روز قدس با ویژه برنامه «کووید 1948» مخاطبان را همراهی می کند.

1399/03/02
|
08:00

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است.همه ساله مردم در ایران در آخرین جمعه ماه رمضان به راهپیمایی در حمایت از مردم فلسطین می‌پردازند.

در واقع روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی می‌باشد. روز ایستادگی مستضعفان عالم، علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.

امام خمینی(ره) درباره روز قدس فرمودند: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است. روز قدس، جهانی است و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.»

مقام معظم رهبری فرمودند:«شما(صهیونیست ها) 25 سال آینده را نخواهید دید تا 25 سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت. در این مدت هم روحیه‌ی مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت.»

رادیو گفت و گو نیز برای گرامیداشت روز قدس با ویژه برنامه «کووید 1948» مخاطبان را همراهی می کند. این برنامه میزبان حضور کارشناسان عرب از کشورهای عراق، لبنان، سوریه، فلسطین و یمن است که به بررسی تاریخ فلسطین و اشغال قدس مقدس توسط رژیم منحوس صهیونیستی و همچنین تحلیل و تبیین سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس می پردازد.

این برنامه دوم خرداد ساعت 13:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز از آنتن رادیو گفت و گو پخش می شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع