گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

نماینده نیشابور در مجلس اعلام كرد: بازگشت پرستار اخراج شده نیشابوری به محل کار خود

ارکانی با اشاره به تعلیق از کار یک پرستار در نیشابور پس از انتقاد از وی در صفحه اینستاگرام گفت:پس از اطلاع از عکس‌العمل اورژانس نیشابور به این انتقاد به حق بلافاصله وارد شدم و پس از گفتگو با مسئولین اورژانس پرستار مربوطه به محل کار بازگشت.

1399/08/26
|
14:45
|

برنامه «گفتگوی اجتماعی» رادیو گفت وگو در خصوص اورژانس 115 در خط مقدم کرونا با حسین چنارانی پرستار شرکتی اورژانس نیشابور و دکتر ارکانی نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

حسین چنارانی پرستار شرکتی اورژانس نیشابور با اشاره به اینکه یک هفته پیش از کار اخراج شد، گفت: بنده زیر پست آقای ارکانی نماینده شهرستان نیشابور یک کامنتی گذاشتم و نوشتم به داد بچه‌های درمان برسید زیرا در امرار و معاش‌شان مانده‌اند و این مسئله باعث شد رئیس اورژانس شهرستان نیشابور واکنش نشان دهند و باعث اخراج از کار شوم.

در ادامه ارکانی با اشاره به ماجرایی که پیش آمده است، گفت: بعد از مدتی متوجه شدم که مجموعه اورژانس با حسین چنارانی پرستار شرکتی اورژانس نیشابور برخورد کرده است و به زعم خود ایشان، اخراج شده است. البته اورژانس گفته است رسته کاری ایشان را از عملیات اورژانس به حوزه دیگری منتقل کردیم.

وی به ورود خود به این ماجرا اشاره و بیان کرد: بعد از درج انتقاد و عکس العمل اورژانس، بسیار تعجب کردم که چرا انتقاد معمولی این پرستار باید به این شکل واکنش داشته باشد. در این راستا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان نیشابور صحبت کردم و ایشان را در جریان موضوع قرار دادم. پس از انجام اقدامات مختلف، پرستار چنارانی به محل کار خود بازگشت.

نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گردن مسئولین باید در برابر انتقاد از مو باریک تر باشد، اظهار کرد: مسئولین خود را باید نوکر مردم بدانند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی