گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ سیل سقط جنین در ایران

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در بیست و هفتم آبان با حضور کارشناسان موضوع سیل سقط جنین در ایران را بررسی کند.

1399/08/27
|
10:29
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو ، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در بیست و هفتم آبان با حضور کارشناسان موضوع سیل سقط جنین در ایران را بررسی کند.

خانم دکتر فرزانه مهدی زاده(مدیرکل امور معاینات بالینی سازمان پزشکی قانونی کشور)، دکتر علی صادقی تبار(مدیر یک مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و عضو هیئت علمی پژوهشگاه ابن سینای جهاد دانشگاهی)، دکتر کبری خزعلی(عضو شورای زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی) و دکتر ملک فاضلی(عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 به صورت زنده و تصویری مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی