گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

در گفت و گوی فرهنگی دنبال كنید؛ شیوه ها و بدعت های عزاداری های محرم

گفت و گوی فرهنگی که به موشکافی موضوعات روز حوزه فرهنگ می پردازد، بیست و ششم شهریور با حضور کارشناسان در خصوص شیوه ها و بدعت‌های عزاداری‌های محرم سخن می‌گوید.

1397/06/26
|
16:20
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی در راستای طرح مباحث فرهنگی و لزوم پرداختن به موضوعات فرهنگی روز جامعه که مردم با آن در ارتباط هستند، برنامه گفت و گوی فرهنگی را تقدیم مخاطبان می نماید.

این برنامه که تلاش می کند تا با بهره گیری از نظر کارشناسان و صاحبنظران حوزه فرهنگ، به نقطه نظرات مطلوبی در این زمینه دست یابد، بیست و ششم شهریور با حضور کارشناسان در خصوص شیوه ها و بدعت‌های عزاداری‌های محرم سخن می‌گوید.

حجت‌الاسلام علیرضا جدیدی کارشناس مذهبی و مدرس حوزه و دانشگاه، حجت‌الاسلام محمدرضاحاجی کارشناس مذهبی، حجت‌الاسلام مهدی صادقی کارشناس مذهبی و دکتر محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس مهمانان این برنامه خواهند بود.

حجت‌الاسلام علیرضا جدیدی کارشناس مذهبی و مدرس حوزه و دانشگاه، از مهمانان حاضر در این برنامه ضمن قدردانی از رادیو گفت و گو برای تبیین مباحث معرفتی نهضت عاشورا و ایام محرم گفت: طرح مباحث معرفتی عاشورا و شناخت وجود ارزشمند حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بسیار حائز اهمیت است و این مهم با بهره گیری رسانه از منابع غنی و فراوان موجود در این حوزه به دست می آید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا ضمن شناخت شیوه ها و بدعت های درست عزاداری، فرصت دستیابی به معرفت حقیقی از شخصیت ائمه معصومین (ع) را نیز به مخاطبان بدهیم تا بتوانند با توجه به آیات و روایات مطرح شده در برنامه ها، به شناخت دقیقی در این زمینه دست یابند.

این کارشناس مذهبی و مدرس حوزه و دانشگاه در پایان ضمن قدرانی از تلاش برنامه سازان عاشورایی رادیو گفت و گو ابراز امیدواری کرد که طرح سلسله مباحث اعتقادی و معارفی در برنامه های این شبکه رادیویی استمرار داشته باشد.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی