گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

از رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ تبیین جریان‌های هنری پس از انقلاب اسلامی

برنامه گفتگوی فرهنگی، بیست و ششم شهریور به تبیین جریان‌های هنری پس از انقلاب اسلامی و تأمل در سیر حرکت اندیشه‌‌ورز حوزه هنر می پردازد.

1399/06/26
|
12:45
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این روزها گسترش فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام، الگوهای جدیدی را وارد فرهنگ ما کرده که بعضاً در سازوکار فرهنگی ما نمی‌گنجد. زن‌ها در تمام دنیا و در ایران به دنبال کسب هویت اجتماعی هستند که در جامعه حضور داشته باشند. در این میان خانم‌های خانه‌داری هستند که به هردلیلی فرصت حضور در جایگاه اجتماعی را نداشته‌اند. اما امروز به وسیله یک موبایل می‌توانند جایگاه اجتماعی کسب کنند.

برنامه گفتگوی فرهنگی شبکه رادیویی گفت و گو که با هدف طرح موضوعات و مباحث فرهنگی روز جامعه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 تقدیم مخاطبان می شود قصد دارد تا بیست و ششم شهریور به تبیین جریان‌های هنری پس از انقلاب اسلامی و تأمل در سیر حرکت اندیشه‌‌ورز حوزه هنر می پردازد.

دکتر سید مهدی ناظمی قره باغ(مدرس و پژوهشگر فلسفه هنر) و عبدالحمید قدیریان(نقاش انقلاب و مدیر هنری سینما) از مهمانان برنامه گفتگوی فرهنگی هستند.

رادیو گفت و گو را روی موج اف ام ردیف 103/5 بشنوید و همچنین این شبکه رادیویی از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی