گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

همراه ما باشید؛ «مرضیه هاشمی» در رادیو گفت‌و‌گو از حقوق بشر آمریکایی می‌گوید

برنامه گفتگوی سیاسی، دهم تیر موضوع حقوق بشر آمریکایی و جنایت جنگی این کشور را مورد بررسی قرار می دهد.

1399/04/10
|
07:53

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، دهم تیر با حضور«مرضیه هاشمی» خبرنگار پرس تی وی به بررسی حقوق بشر آمریکایی که در قالب جنایت جنگی، فساد، کشتار زنان و کودکان، تروریست دولتی درسایه منحوس این کشور رخ می دهد، می پردازد. آمریکا مظهر کشتار، نژادپرستی و استثمار جهانی و منفورترین ناقض حقوق بشراست که بازخوانی و افشای حقوق بشرآمریکایی وظیفه همگانی ما در شناخت دشمن، شیوه‌ها و روش‌های دشمنی اوست.

آمریکا در حالی پرچمدار حقوق بشر است و با ادعاهای دروغین سعی دارد که دفاع از حقوق بشر را به صورت نمادین از فعالیت های خود قرار دهد که دستش به کشتارهای بی شماری در سرتاسر دنیا به ویژه کشورهای مسلمان آلوده است و پرونده بسیار سیاه و کتاب قطوری در این خصوص دارد.

رادیو گفت و گو با آغاز هفته حقوق بشر آمریکایی(6 تا 12 تیر) در برنامه گفتگوی سیاسی تاکنون به بررسی افزایش حمایت آمریکا از تروریست ها،حقوق بشر؛ابزاری در دست دولتهای غربی، استفاده از نهادهای بین المللی حقوق بشری بمثابه ابزار سیاسی پرداخته است.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی