گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ نگاهی به ردپای سرویس‌های امنیتی و اغراض معاندین در راه‌اندازی سایت‌های خبری و قماربازی

برنامه گفتگوی سیاسی، ششم بهمن ماه با حضور کارشناسان به بررسی سرویس‌های امنیتی و اغراض معاندین در راه اندازی سایت‌های خبری و قماربازی می‌پردازد.

1399/11/06
|
13:12
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در برنامه گفتگوی سیاسی مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف‌های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح خواهد شد.

در حوزه سیاست خارجی مباحث عمده‌ای مانند استراتژیهای کلان استکبار در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، واکاوی ابعاد تازه اسلام هراسی و پیامدهای آن بر اسلام و مسلمانان در غرب، جایگاه و قدرت ایران در سطح منطقه به ویژه در فضای توافق ایران و گروه 1+5 و تاثیرات آن بر جایگاه منطقه‌ای و بین المللی جمهوری اسلامی، مولفه‌های شکل گیری تفکر سلفی جهادی و ابعاد و انواع آن در فضای بین المللی با نگاهی تحلیلی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در حوزه سیاست داخلی نیز مباحثی مانند ضرورت‌ها و الزامات تحقق همدلی و همزبانی میان دولت و ملت، واکاوی مفهوم همدلی و همزبانی به عنوان یک شعار و سیاست راهبردی ملی و دیگر مسائل سیاسی از جمله انتخابات، احزاب و مسائلی مانند آن مورد نظر برنامه گفتگوی سیاسی خواهد بود.
سایت‌های قمار و شرط بندی همچون قارچی می‌رویند و هر سایتی که مسدود می‌شود در کنارش دهها سایت دیگر فعالیت خود را آغاز می‌کند، پلیس و دستگاه قضائی تمام اقدامات لازم برای غیر فعال کردن این سایت‌ها را انجام داده و می‌دهند اما با وجود انعکاس اخبار مرتبط با آن، همچنان عده‌ای در این سایت‌ها عضو می‌شوند و به راحتی سرمایه و زندگی خود را می‌بازند زیرا تصور می‌کنند، مرگ، خوب است، اما برای همسایه.

برنامه گفتگوی سیاسی، ششم بهمن ماه با حضور مهدی جهان تیغی(کارشناس سیاسی و فعال حوزه رسانه)، هادی البرزی(کارشناس و پژوهشگر حوزه رسانه) و دکتر علیرضا داوودی(تحلیلگر حوزه رسانه) به بررسی نگاهی به ردپای سرویس‌های امنیتی و اغراض معاندین در راه اندازی سایتهای خبری و قماربازی می‌پردازد.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی