صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

ساعت کاری میادین میوه و تره بار در تهران اعلام شد

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو، ساعت کاری میادین میوه و تره بار تهران را اعلام کرد.

1399/09/01
|
09:49
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، شهرام جباری زادگان مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با برنامه «صبح و گفتگو» درباره ساعت کاری میادین میوه و تره بار در این دو هفته مصاحبه تلفنی کرد.

وی با بیان اینکه میادین میوه و تره بار همیشه در نیمه دوم سال از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر باز هستند، گفت: کارگران فقط از ساعت 13 تا 14:30 برای ادامه فریضه نماز و استراحت و غذا تعطیل می شوند.

جباری زادگان افزود: ما این هفته روز پنجشنبه بسیار شلوغی داشتیم و اگر استقبال شهروندان خیلی زیاد باشد، قطعاً ساعت کاری را افزایش می دهیم ضمن اینکه ما روزهای جمعه و سایر ایام تعطیل هم به صورت نصف روز خدمات ارائه می دهیم.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران عنوان کرد: ما از ساعت 8 صبح تا 13 ظهر فعال هستیم، از ساعت 13 تا 14:30 استراحت می کنیم و مجدداً از ساعت 14:30 تا 19 شب در خدمت مردم هستیم.

در ادامه، اسد الله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اعلام قیمت میوه های پاییزه گفت: قیمت انار شیراز بین 9 تا 13 هزار تومان و انار ساوه بین 5 تا 9 هزار تومان و قیمت انار دماوند هم از 10 هزار تومان تا 17 هزار تومان است.

وی درباره منع تردد از ساعت 9 شب تا 4 صبح بیان کرد: فعالیت 65 درصد اعضای ما تازه از 9 شب شروع می شود و هنوز تکلیف مان مشخص نیست.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، افزایش کرایه های حمل و نقل را در افزایش قیمت میوه ها موثر خواند و گفت: ما هم مانند بقیه مردم به این موضوع انتقاد داریم و اگر از 35 درصد سود مصوب تخطی شود از چهار بخش رصد می شود و در حد پلمپ با متخلفان برخورد خواهدشد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو