رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

عماد نجار در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو؛ چهره پلید سازمان ملل نزد افکارعمومی شفاف شده است

تحلیلگر مسائل غرب آسیا با اشاره به باج سازمان ملل و یونیسف به عربستان جنایتکار، تاکید کرد چهره واقعی این نهاد سال‌ها نزد افکار عمومی شناخته شده است.

1399/07/17
|
12:59
|

عماد نجار در گفتگو با برنامه "رویداد" رادیو گفت‌وگو در رابطه با قدردانی یونیسف از عربستان به منظور حمایت از کودکان اظهار کرد: در این رابطه باید بدانیم بودجه تمام سازمان‌های بین الملل از سوی امریکا تامین می‌شود.

وی افزود: وقتی عربستان با خوش خدمتی در جهت عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس گام بر می‌دارد؛ ما به ازای این رفتار چنین توقعاتی از سازمان‌های بین المللی است.

نجار با اشاره به اینکه پترو دلارهای عربستان اقتصاد بیمار امریکا را به صورت موضعی درمان میکند، تصریح کرد: در این راستا باید واکنش‌هایی را در نظر داشته باشیم که از جمله آن‌ها نا دیده گرفتن جنایات آل سعود، بمباران مناطق مسکونی، به شهادت رساندن زنان و کودکان یمنی است.
این کارشناس مسائل سیاسی افزود: اقدام اخیر یونیسف هم در همین راستا قرار دارد و تنها برای پوشش خوش خدمتی آل سعود است.

نجار خاطرنشان کرد: چهره سازمان‌های زیر مجموعه ملل متحد سال هاست برای مردم آشکار شده و مردم اطمینانی به این سیستم ندارند.

وی با اشاره به اینکه سازمان ملل نسبت به بسیاری جنایات هیچ واکنشی ندارد، گفت: این سازمان بین‌المللی در برخی مواقع واکنش‌هایی نشان می‌دهد که هرگز به مرحله اجرا نمی‌رسد مانند جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و لبنان.

دسترسی سریع
رویداد