رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

رئیس مركز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره): آغاز عملیات عمرانی پنج هزار مسکن طرح اقدام ملی در استان گیلان

حجت الله نیکی ملکی از آغاز عملیات عمرانی پنج هزار مسکن در شهرهای استان گیلان خبر داد و گفت: از چهارصد هزار مسکنی که قرار است در اقدام ملی مسکن ساخته شود، 100 هزار مسکن بر عهده ستاد اجرایی فرمان امام بوده و پنج هزار مسکن آن در گیلان است.

1399/08/07
|
15:20
|

برنامه «رویداد» رادیو گفت‌وگو در بخش ویژه "باسخنگویان" در خصوص بررسی آخرین اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با حجت الله نیکی ملکی رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) به صورت تلفنی گفتگو کرد.

حجت الله نیکی ملکی با اشاره به سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) به استان گیلان گفت: این طرح دستاوردهای مناسبی داشت که شامل بهره‌برداری از طرح‌های گذشته و آغاز طرح‌های جدید و همچنین امضای تفاهم‌نامه با استاندارد این استان است.

وی با اشاره به افتتاح شرکتی در حوزه تولید اسانس کنسانتره، اظهار کرد: این شرکت طرح توسعه داشت که با سرمایه‌گذاری ده میلیاردی بنیاد برکت انجام شد و نتیجه آن ایجاد 400 شغل است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به دیگر اقدامات صورت گرفته در این سفر اشاره و بیان کرد: افتتاح مدرسه 12 کلاسه و 51 پروژه عمرانی دیگر بنیاد برکت صورت گرفت. همچنین ارائه 11 هزار بسته کیف و لوازم التحریر به دانش‌آموزان مناطق محروم استان گیلان اهدا شد که در کنار 30 هزار بسته اقلام بهداشتی، از اقداماتی بود که در سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی انجام شد.

وی درباره تفاهم نامه با استاندار گیلان توضیح داد و عنوان کرد: این تفاهم نامه برای ایجاد 60 هزار شغل جدید در قالب ده هزار طرح در استان امضا شد که با سرمایه گذاری 500 میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام اجرا خواهد شد.

نیکی ملکی از کلنگ زنی و آغاز عملیات عمرانی پنج هزار مسکن در شهرهای استان گیلان خبر داد و گفت: از چهارصد هزار مسکنی که قرار است در اقدام ملی مسکن ساخته شود، 100 هزار مسکن بر عهده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام است که پنج هزار مسکن آن در استان گیلان است.

دسترسی سریع
رویداد