رواق تماشا یكشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

از رادیو گفت وگو دنبال كنید؛ جایگاه گردشگری در نظام آموزش عالی کشور

برنامه رواق تماشا با هدف بررسی مسائل مربوط به میراث فرهنگی و گردشگری، بیست و هشتم مهر با موضوع جایگاه گردشگری در نظام آموزش عالی کشور تقدیم مخاطبان می شود.

1398/07/28
|
13:54
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت و گو با هدف حفظ و رونق میراث فرهنگی و اعتلای فرهنگ عمومی برنامه ای را با عنوان «رواق تماشا» تدارک دیده که تقدیم مخاطبان می کند.

گفتنی است موضوعاتی که در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد شامل سه حوزه محتوایی گردشگری، محیط زیست و میراث فرهنگی است که مسئولان و کارشناسان این حوزه ها در خصوص آن به بحث و گفت و گو می پردازد.

اگر از علاقه مندان به دانش گردشگری و یا کسب و کارهای مرتبط با رشته مدیریت جهانگردی یا میراث فرهنگی هستید، رواق تماشا، بیست و هشتم مهر با موضوع جایگاه گردشگری در نظام آموزش عالی کشورتقدیم مخاطبان می شود.

خانم دکتر نگین کشاورزنیا(استاد گردشگری دانشگاه و مدیر گروه گردشگری دانشگاه)، دکتر سید حسین شاهد(دکترای جغرافیا و برنامه ریزی فضایی کارآفرینی مناطق روستایی)، دکتر محمدرضا بستانی(ریاست دانشگاه علمی کاربردی مشاوره ریاست دانشگاه های گردشگری، مدیر گروه اموزشی گردشگری، موسس انجمن علمی، تدوینگر رشته گردشگری و عضو کانون گردشگری ایران) و دکتر سامه ابتهاج(دکتری مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی، مدرس دانشگاه در حوزه فرهنگ، صنایع خلاق و گردشگری دانشگاه سوره و دانشگاه آزاد و معاون مدیر کل اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)از مهمانان این برنامه هستند.

این برنامه یکشنبه ها ساعت 22 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز با حضور صاحب نظران حوزه های فرهنگی و گردشگری روانه آنتن رادیو گفت و گو می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
رواق تماشا