ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

روی موج گفت‌وگو بشنوید؛ نقش خانواده در پرورش و خلق حماسه‌ها

برنامه ترنج، هفتم مرداد با حضور کارشناسان به بررسی موضوع نقش خانواده در پرورش و خلق حماسه‌ها می پردازد.

1399/07/07
|
08:22
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد تا هفتم مهر با بررسی موضوع نقش خانواده در پرورش و خلق حماسه‌ها مخاطبان را همراهی می کند.

خانم شهناز اشکیان(مدیر امور استان ها در سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس و روایتگر دفاع مقدس)، خانم دکتر سیده فاطمه نعمتی(دکتری جامعه شناسی فرهنگی و پژوهشگر حوزه سبک زندگی) و دکتر مریم شادی(معاون فرهنگی پژوهشی سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس) از مهمانان امروزاین برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج