چشم و چراغ سه شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

در چشم و چراغ بشنوید؛ حضور سرهنگ بازنشسته راهنمایی ورانندگی در رادیو گفت و گو

چشم و چراغ که عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف تحریم بازنشستگان و سالمندان است، سیزدهم شهریور به بیان خاطرات و تجربیات سرهنگ محمد پوریانفر بازنشسته راهنمایی ورانندگی و همسر ایشان می‌پردازد.

1397/06/13
|
08:30
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، چشم و چراغ عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که تلاش می کند تا به مرور شرح حال و زندگی روزمره بازنشستگان و سالمندان بپردازد.

این برنامه که دوشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت10:00 تقدیم مخاطبان رادیو گفت و گو می‌شود، مطرح نمودن دغدغه ها و مسائل پیش روی بازنشستگان و سالمندان و ارائه راهکاری برای مرتفع شدن آن را در دستور کار دارد.

چشم و چراغ سیزدهم شهریور به بیان خاطرات و تجربیات سرهنگ محمد پوریانفر بازنشسته راهنمایی ورانندگی و همسر ایشان می‌پردازد.

الهام خادم الحسینی عضوهیات مدیره انجمن راهنمایان گردشگری تهران و مدرس گردشگری تهران و دکتر علیرضا عباسیان معاون تعالی دفترطب ایرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مهمانان دیگر این برنامه خواهند بود.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
چشم و چراغ