بی قاب، بی نقاب هر روز از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بي قاب بي نقاب

ماجرای صید ترال و خطر نابودی زیستگاه‌‌های آبی

برنامه «بی‌قاب، بی‌نقاب» کاری از رادیو گفت‌و‌گوست که به شفاف سازی چالش‌‌های موجود در حوزه‌های گوناگون با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد.

1399/08/27
|
11:01
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، «گفتن و شنیدن»، یک نوع خطِ ارتباطی با مردم است، در این بین فرهنگ گفتگو در جامعه امروز باید پیش از پیش تقویت و در بین آحاد جامعه از مسئولان تا مردم نهادینه شود به طوریکه همه افراد بتوانند با بیان نظرات مفید و سازنده ومسئولان نیز با پاسخ های صریح و شفاف به حل مسائل و مشکلات جامعه از این طریق بپردازند.

رسانه بعنوان چشمان تیزبین جامعه و رکن چهارم دموکراسی نقش مهمی در نظارت و آگاهی بخشی دارد، لذا برنامه «بی قاب، بی نقاب» باهدف نقش‌آفرینی فعال و روشنفکرانه جهت شفاف سازی چالش‌ها و مباحث گوناگون حوزه های سیاسی، اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی مانند فساد، رانت، مشکلات فرهنگی، نفوذ و تهاجم فرهنگی از رادیو گفت و گو پخش می شود.

این برنامه با مشارکت پژوهشگران و مسئولان پژوهشگاه‌ها و اندیشکده‌های مختلف طراحی شده است و قرار است با سه شعار «صریح – مستند و منتقدانه» به بررسی حوزه های گوناگون بپردازد. امید که با گذر از محافظه‌کاری و رسیدن به صراحت رسانه‌ای گامی در جهت پیشگیری چالش‌های حوزه‌های گوناگون برداریم.

برنامه «بی قاب، بی نقاب» با رویکرد شفاف سازی؛ مباحث سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روز جامعه را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. با توجه به اینکه شفافیت در حوزه های مختلف یکی از مباحث و مطالبات اصلی مردم است، در این برنامه سوالات و مطالبات مردمی در عین بی طرفی، توازن و انصاف به صورت شفاف بیان و پاسخی درخور و شایسته برای مردم از مسئولان دریافت می شود.

در راستای سلسله برنامه های «بی قاب، بی نقاب» اینبار با حضور سمیه رفیعی(رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس) به بررسی ماجرای صید ترال و خطر نابودی زیستگاه‌‌های آبی می پردازیم.

برنامه «بی قاب، بی نقاب» روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 از رادیو گفت و گو روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتزتقدیم مخاطبان فهیم این شبکه رادیویی می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
بی قاب بی نقاب