از ساعت به مدت

رادیو گفت و گو

كوويد 1948

نماینده دفتر سیاسی در جنبش مردم آزادی فلسطین: تداوم ایستادگی و مقاومت تا آزادی فلسطین و نابودی قرارداد ترامپ

ماهر طاهر با اشاره به معامله قرن، تاکید کرد: ما هرگز تسلیم نخواهیم شد و با تمام توان در مقابله با آنچه معامله قرن نامیده می‌شود، ایستادگی خواهیم کرد و این قرارداد را که قرارداد ترامپ است به نابودی می‌کشیم.

1399/03/02
|
19:46

برنامه «کوئید 1948» رادیو گفت و گو با موضوع روز قدس و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با استاد ماهر طاهر نماینده دفتر سیاسی در جنبش مردم آزادی فلسطین به صورت تلفنی گفتگو کرد.

ماهر طاهر با اظهار بر اینکه ما به عنوان ملت فلسطین هرگز نقش انقلاب اسلامی ایران فراموش نخواهیم کرد که تاثیر شگرفی در نابودی رژیم صهیونیستی خواهد داشت، ادآور شد: هرگز فراموش نخواهیم کرد که لانه جاسوسی از ایران برچیده شد و سفارت فلسطین در تهران شکل گرفت.

وی خطاب به نتانیاهو گفت: در روز جهانی قدس به دشمن صهیونیستی و به نتانیاهو خوناشام که زنان و فرزندان ما را در نوار غزه به خاک و خون می‌کشد اعلام می‌داریم شما با وجود این همه جنایت‌ها و ویرانگرای‌ها هرگز نخواهید توانست اراده پولادین مقاومت را در وجود ما از بین ببرید و آن را تضعیف کنید.

نماینده دفتر سیاسی در جنبش مردم آزادی فلسطین با اشاره به معامله قرن، تاکید کرد: ما هرگز تسلیم نخواهیم شد و با تمام توان در مقابله با آنچه معامله قرن نامیده می‌شود، ایستادگی خواهیم کرد و این قرارداد را که قرارداد ترامپ است به نابودی می‌کشیم و به مبارزه و پایمردی خود تا زمان برافراشته شدن پرچم خود بر بلندای بیت المقدس ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره صدور صدها قرارداد و قطعنامه سازمان ملل تاکنون و نقض آن‌ها توسط رژیم صهیونیستی متذکر شد: زیبنده است ما به این مصوبات و قطعنامه‌ها تکیه نکنیم و دل خود را به این‌ها خوش نکنیم. باید به راه مقاومت و پایداری خود تکیه کنیم تا به حقوق خود دست یابیم.

ماهر طاهر مقاومت به عامل عقب نشینی رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان در سایه این قطعنامه‌ها عقب نشینی نکرد بلکه این رژیم در سایه ضربه‌هایی که مقاومت حزب الله لبنان به رهبری سید حسن نصرالله بر پیکر این رژیم وارد کرد از جنوب لبنان عقب نشینی کرد.

وی به مراسم تشییع باشکوه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی اشاره و اظهار کرد: ما هرگز مراسم تشییع باشکوه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی را که بر دوش میلیون‌ها نفر تشییع شد فراموش نخواهیم کرد. سرار سلیمانی به یک نماد و اسطوره و سنبل در جهان مبدل شد.

دسترسی سریع
کووید 1948