صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه ها از ساعت 8:30 به مدت 60 دقیقه

ویژه برنامه راهی که آمده‌ایم کاری از رادیو گفت و گو است که از مرداد با هدف تبیین دستاوردهای نظام اسلامی در حوزه های علم و فناوری به ویژه فناوری های نوین تقدیم مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی در آستانه فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، برنامه ای را با عنوان راهی که آمده‌ایم با هدف تبیین دستاوردهای نظام اسلامی در حوزه های علم و فناوری با تمرکز بر فناوری های نوین روی آنتن می برد.

سید محمد احمدی تهیه کننده راهی که آمده‌ایم با بیان اینکه این برنامه در قالب میزگرد علمی با حضور کارشناسان و صاحب نظران روی آنتن می رود، گفت: این برنامه در قالب برنامه‌ای60 دقیقه ای طراحی شده است که پخش آن از مرداد آغاز شده و تا ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران ادامه می‌یابد.

وی در ادامه افزود: پیشرفت‌ها و جایگاه ایران در دانش هوا فضا، موضوع برنامه راهی که آمده ایم یکم مرداد است که ساعت 8:30 از رادیو گفت و گو روی آنتن می رود.

تهیه کننده راهی که آمده ایم تصریح کرد: دکترمنوچهرمنطقی رئیس مرکز ملی فضایی ایران و دکتر فتح اله امی رئیس پژوهشگاه هوا فضای‌کشور در وزارت‌علوم، تحقیقات و‌فناوری مهمانان این برنامه هستند که در خصوص پژوهش‌ها و دستاوردهای 40 ساله پس از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه هوا و فضا سخن می‌گویند.

علاقمندان به این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می‌توانند نقطه نظرات خود را در خصوص این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در میان بگذارند.


مرتبط با این خبر

  • پژوهشگاه رویان در مسیر رسیدن به صنعت با برخوردهای غیرتعاملی روبرو شده است

  • پژوهشگاه رویان برخلاف اروپا و آمریکا محدودیت های سیاسی و مذهبی برای فعالیت ندارد

  • دستاوردهای پژوهشگاه رویان در حوزه پزشکی بازساختی

  • با بهترین مراکز دنیا می توانیم رقابت کنیم

  • رتبه نخست منطقه در صنعت هوا فضا

  • جزو 12 کشور دنیا در زمینه پرتاب ماهواره هستیم