ایسنا: برنامه‌های دهه کرامت با اعمال محدودیت برگزار می‌شوند

حجت‌الاسلام ارزانی گفت: همه ساله در روز ولادت حضرت معصومه (س) برنامه‌های ارزشمندی ساعت 8 صبح در حرم مطهر برگزار می‌شود اما امسال با توجه به کرونا و لزوم فاصله‌گذاری اجتماعی دعوت از مهمانان با محدودیت‌هایی همراه است.

1399/04/09
|
12:04

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی ـ رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ـ به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و تشکیل شورای بزرگداشت این دهه با برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت و گو مصاحبه کرد.

حجت الاسلام ارزانی با اشاره به اینکه یازده سال از تشکیل شورای بزرگداشت دهه کرامت می‌گذرد، گفت: این شورا اصالتاً کار ویژه‌ای انجام نمی‌دهد و فعالیت اصلی آن هماهنگی با دستگاه‌های مختلف است.

وی افزود: در روز ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) تمرکز همه دستگاه‌ها و نهادها و به طور خاص عتبه حضرت معصومه (سلام الله علیها) بر شهر مقدس قم است. 34 دستگاه و نهاد در این شورا قبل از فرا رسیدن دهه کرامت جلسات متعددی را برگزار و شش کارگروه هم برنامه‌های ویژه‌ای را طراحی می‌کنند.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یادآور شد: هیات اندیشه‌ورز در این شورا هم با مسئولیت حوزه علمیه قم در راستای زیباتر برگزار شدن برنامه‌ها و مبارزه با خرافات و بدعت‌ها در این دهه فعالیت می‌کند.

حجت الاسلام ارزانی با اشاره به کیفیت برنامه‌های ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) گفت: همه ساله برنامه‌های ارزشمندی ساعت هشت صبح در حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) برگزار و از مهمانان بسیاز زیادی دعوت می‌شود اما امسال با توجه به شیوع کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی در دعوت از مهمانان محدودیت‌هایی وجود دارد.

دسترسی سریع